Opis nieruchomości
Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? na ,,OSIEDLU PARYSKIM’’ Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.
Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy położony w nowoczesnym apartamentowcu z windą, zaledwie ok. 1 km od centrum. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.
Atuty nieruchomości:
- nowoczesny budynek z windą
- świetna komunikacja - przystanki autobusowe i tramwajowe tuż pod budynkiem
- salon z aneksem i wyjściem na balkon od strony południowej
- modnie zaaranżowane wnętrze w aktualnych trendach
- mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD
- komórka lokatorska w cenie najmu
Apartament został urządzony z dbałością o detale, w spójnej, nowoczesnej kolorystyce, dzięki czemu jest gotowy do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.
Warunki najmu:
- preferowany najem okazjonalny
- kaucja zabezpieczająca
- opłaty do wspólnoty: ok. 600 zł
Zapraszam do kontaktu i na prezentację:
Łukasz Małkowski
tel. 519 055 912
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły



