







Opis nieruchomości
Mieszkanie o pow. 89 m2, usytuowane na wysokim parterze, w kamienicy w dobrej lokalizacji w okolicy ulicy Śniadeckich niedaleko ul. Gdańskiej.Mieszkanie obejmuje 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze (4m2) i piwnicę (15m2). Mieszkanie po generalnym remoncie, po wymianie instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa, okna plastikowe, odrestaurowane 100 letnie, drewniane podłogi, drzwi oraz piece kaflowe, które pełnią funkcję dekoracyjną, ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Podwieszane sufity, instalacja alarmowa, światłowód. Do mieszkania przynależne są dwa miejsca postojowe w podwórzu, wjazd zamykany bramą na pilota, klatka schodowa po remoncie, zamykana. W najbliższym czasie planowany jest remont elewacji kamienicy przez wspólnotę. Niskie koszty utrzymania mieszkania - czynsz 150 zł.
Doskonała lokalizacja bliska odległość do sklepów, restauracji, komunikacji miejskiej, parków, Wyspy Młyńskiej, idealna lokalizacja na mieszkanie oraz biuro, gabinet lekarski, kancelarie prawną itp.
Kontakt i prezentacja - Andżelika Czerwińska - Wrótna - 519055915.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




