





Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,5 m2 umiejscowione na drugim piętrze ogrodzonego i monitorowanego bloku wybudowanego w 2008 r.Mieszkanie obejmuje:
-pokoje o pow. 16/10 m2
-kuchnię o pow. 12 m2 wyposażoną w wysokiej klasy zabudowę i sprzęt co stanowi niewątpliwy atut tej nieruchomości
-łazienkę o pow. 10 m2 komfortową z wanną z hydromasażem
-przedpokój o pow. 4,5 m2
Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o pow. 3 m2. Budynkiem zarządza Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa, koszt czynszu po podwyżce, która miała miejsce w tym roku to 523 zł.
Nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta,rewelacyjnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Bydgoszczy. W pobliżu pełna infrastruktura tj. sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola.
Jest to wymarzone miejsce dla osób aktywnych ze względu na sąsiedztwo Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.
Polecam i zapraszam na prezentację
Magdalena Staniszewska
507-876-355
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




