
















Opis nieruchomości
Na sprzedaży komfortowy dom położony w urokliwej dzielnicy Bydgoszczy w Opławcu -w okolicy rzeki Brdy oraz terenów leśnych. Posadowiony został na działce 1825m2. Powierzchnia całkowita to 320 m2, użytkowa 195 m2. Dom został wybudowany według indywidualnego projektu: ma duże przeszklenia, które nadają mu nowoczesny charakter a jednocześnie powodują, że jest jasny i słoneczny. Urządzony został z wyjątkowym smakiem i gustem oraz, co widoczne na każdym kroku, z dużym przywiązaniem uwagi do szczegółów.Na potrzeby właścicieli obecnie dom podzielony został na część centralną z salonem 39m2, kuchnią z jadalnią 23m2, korytarzem, wc oraz na piętrze: z dużą antresolą oraz trzema sypialniami (obecnie dwie zostały połączne w jedną dużą ok 30metrową)
Druga część domu to strefa gościnna, która stanowi oddzielne mieszkanie ( wejście z korytarza). W skład wchodzi: salon z aneksem 21m2, sypialnia 10m2 oraz łazienka 8m. Jest to przestrzeń, którą można wykorzystać w wieloraki sposób np: jako samodzielne mieszkanie bądź pod działalność gospodarczą. Istnieje tez możliwość w prosty sposób zrezygnowania z wydzielonej części i połączenia jej, według pierwotnych koncepcji, z główna częścią domu.
Budynek jest całkowicie podpiwniczony. Ta najniższa kondygnacja -przyziemie-to kolejne pomieszczenia z pokojem, letnią kuchnią, pralnią, , pomieszczeniem gospodarczym, kotłownią oraz dużym garażem.
Co ważne przy budowie domu zostały zastosowane najwyższej jakości materiały oraz zastosowano nowoczesne i praktyczne rozwiązania(m.in instalacja pod odkurzacz centralny, instalacje solarną- wykorzystywaną do podgrzewania centralnego ogrzewania, cieplej wody użytkowej a także basenu). Zadbano by dom miał cechy domu energooszczędnego: grube ,ciepłe mury ( silka + ocieplenie 20cm) zastosowano okna 3- warstwowe, na podłodze położono deski( przystosowane do ogrzewania podłogowego),wykorzystano energie słoneczną dzięki dużym przeszkleniom od strony południowej. Wszystko to spowodowało ze dom jest bardzo ciepły i łatwy do ogrzania zimą.
Na uwagę zasługuje też przestrzenny ogród (z automatycznym systemem nawadniania) oraz duży taras z miejscem przygotowanym na basen.
Idealny dom dla ludzi ceniących sobie intymność, piękno i bliskość przyrody ale dla których ważny jest też łatwy dojazd do centrum Bydgoszczy- maksymalny czas dojazdu samochodem do centrum(Ronda Grunwaldzkiego) to ok 10min. Alternatywę stanowi dobrze prosperująca komunikacja miejska kursująca nawet nocą. Ponadto w pobliżu szkoła, przedszkole.
Cena nieruchomości podlega negocjacji.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




